XI. KOLLÁTH BÉLA EMLÉKTORNA
SORSOLÁSA U-09 ÉVES KOROSZTÁLY
2014.02.23.  SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLT. ISKOLA
SZOLNOK,SZÉCHENYI KRT. 22.

„D csoport                  „E” csoport
Szolnoki MÁV UFC             Szentesi Junior
NKSE-Jászberény           OMTK-ULE 1913
SC. Hírös-ÉP                HOFS Debrecen
Mészöly Focisuli              Tisza Volán SC. I
Tisza Volán SC. II.


Ssz.

Kezdés

Mérkőző csapatok

Csop.

Eredmény

01.

09:00

SZOLNOKI MÁV UFC  -  NKSE-JÁSZBERÉNY

D

0 : 0

02.

09:20

SZENTESI JUNIOR  -  OMTK-ULE 1913

E

2 : 4

03.

09:42

SC. HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT  -  MÉSZÖLY FOCISULI

D

2 : 2

04.

10:02

HOFS DEBRECEN  -  TISZA VOLÁN SC I.

E

0 : 1

05.

10:24

TISZA VOLÁN SC II.  -  SZOLNOKI MÁV UFC

D

1 : 0

06.

10:44

NKSE-JÁSZBERÉNY SE  -  SC HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT

D

0 : 3

07.

11:06

MÉSZÖLY FOCISULI  -  TISZA VOLÁN SC II.

D

5 : 2

08.

11:28

HOFS DEBRECEN  -  SZENTESI JUNIOR

E

3 : 1

09.

11:50

TISZA VOLÁN SC I.  -  OMTK-ULE 1913

E

2 : 1

10.

12:12

SC. HÍRÖS-ÉP  -  SZOLNOKI MÁV UFC

D

1 : 2

11.

12:32

TISZA VOLÁN SC II.  -  NKSE-JÁSZBERÉNY

D

0 : 1

12.

12:52

SZENTESI JUNIOR  -  TISZA VOLÁN SC I.

E

0 : 1

13.

13:24

MÉSZÖLY FOCISULI  -  SZOLNOKI MÁV UFC

D

1 : 1

14.

13:44

.OMTK-ULE 1913  -  HOFS DEBRECEN

E

1 : 2

15.

14:06

SC. HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT  -  TISZA VOLÁN SC II.

D

2 : 2

16.

14:28

NKSE –JÁSZBERÉNY  -  MÉSZÖLY FOCISULI

D

0 : 1

17.

14:48

MÉSZÖLY FS D1  -  E-2 HOFS DEBRECEN

 

0 : 3

18.

15:08

SC. HÍRÖS-ÉP D-2 -  E-1 TISZA VOLÁN SC I.

 

4 : 1

19.

15:28

TISZA VOLÁN SC. II. .D-4 -  E-4 SZENTESI JUNIOR

 

3 : 0

20.

15:48

SZOLNOKI MÁV UFC D-3 -  E-3 OMTK-ULE 1913

 

1 : 3

21.

16:08

 MÉSZÖLY FS 17. M.V.  -  18. M.V. TISZA VOLÁN SC I.

 

0 : 1

22.

16:28

HOFS DEBRECEN 17. M.GY. - 18. M.GY. SC. HÍRÖS-ÉP

 

1 : 0

        16:50     EREDMÉNYHIRDETÉS

  1. HOFS DEBRECEN        2. SC. HÍRÖS-ÉP               3. TISZA VOLÁN SC. I.

4. MÉSZÖLY FS                  5. OMTK-ULE 1913          6. SZOLNOKI MÁV UFC
7. TISZA VOLÁN SC. II.    8. SZENTESI JUNIOR       9. NKSE JÁSZBERÉNY
Legeredményesebb játékos: Fekete András SC. Hírös-Ép Kecskemét
Legjobb mezőnyjátékos: Mahlek Gergő Tisza volán sc. i.
A torna legjobb kapusa: Szabó Gábor (Mészöly FS)

 

XI. KOLLÁTH BÉLA EMLÉKTORNA
SORSOLÁSA U-8 ÉVES (2006) KOROSZTÁLY
2014.03.01. RÁKÓCZIFALVA és SZOLNOK SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLT. ISKOLA (Szolnok, Széchenyi krt. 22.)

„A" csoport                          „B” csoport
Szanda Focisuli SE                             Monor SE
NKSE Jászberény                    SülysápI Gyerekfoci SE
OMTK-ULE 1913                       Loki FS Debrecen
Szentesi Junior F.C.                    Pusztaföldvári F.K.

„C” csoport                       „D” csoport”
Szolnoki MÁV UFC                    HOFS Debrecen
Törökszentmiklósi F.C.                   Rendőr TE
Jászberényi SE                       Békéscsabai UFC
MTK  - Mészöly FS              S.C.  Hírös-Ép Kecskemét
A-B csoportRákóczifalva, C-D csoport Szolnok, Szent-Györgyi Albert Á.I.


Ssz.

Kezdés

Mérkőző csapatok

Csop.

Eredmény

01.

09:00

SZANDA FS  -  NKSE JÁSZBERÉNY

A

1 : 1

02.

09:22

OMTK-ULE 1913  -  SZENTESI JUNIOR F.C.

A

   1 : 2

03.

09:44

MONOR SE  -  SÜLYSÁPI GYEREKFOCI SE

B

5 : 3

04.

10:06

LOKI FS DEBRECEN  -  PUSZATAFÖLDVÁRI F.K.

B

3 : 0

05.

10:28

SZENTESI JUNIOR F.C.  -  SZANDA FS

A

0 : 4

06.

10:50

NKSE JÁSZBERÉNY  -  OMTK-ULE 1913

A

5 : 1

07.

11:12

PUSZTAFÖLDVÁRI F.K.  -  MONOR SE

B

1 : 3

08.

11:34

SÜLYSÁPI GYEREKFOCI SE  -  LOKI FS DEBRECEN

B

1 : 0

09.

11:56

SZANDA FS  -  OMTK-ULE 1913

A

4 : 1

10.

12:18

NKSE JÁSZBERÉNY  -  SZENTESI JUNIOR F.C.

A

3 : 0

11.

12:40

MONOR SE  -  LOKI FS DEBRECEN

B

4 : 3

12.

13:02

SÜLYSÁPI GYEREKFOCI SE-PUSZTAFÖLDVÁRI F.K.

B

1 : 1

13.

13:24

SZANDA FS A-1  -  B-4 PUSZTAFÖLDVÁRI F.K.

 

2 : 1

14.

13:46

NKSE JÁSZBERÉNY A-2  -  B-3 LOKI FS DEBRECEN

 

1 : 4

15.

14:08

SZENTEI JUNIOR F.C. A-3  -  B-2 SÜLYSÁPI GYEREKFOCI SE

 

0 : 0
(2 : 1)

16.

14:30

OMTK ULE 1913 A-4  -  B-1 MONOR SE

 

4 : 3

33.

14:55

SZANDA FS 13. M.GY. - 29. M.GY. MTK MÉSZÖLY FS

 

0 : 2

34.

15:20

LOKI FS  14. M.GY.  -  30. M.GY. BÉKÉSCSABAI UFC

 

1 : 0

35.

15:45

 SZENTESI JUNIOR FC. 15. M.GY-31. M.GY. HÍRÖS-ÉP

 

0 : 1

36.

16:10

OMTK-ULE 1913 16. MGY-32. MGY. HOFS DEBRECEN

 

0 : 3

37.

16:35

MTK MÉSZÖLY FS 33. M.GY.  -  35. M.GY. HÍRÖS-ÉP

 

1 : 4

38.

17:00

 LOKI FS 34. M.GY.  -  36. M.GY. HOFS DEBRRECEN

 

1 : 5

39.

17:25

 MTK MÉSZÖLY FS 37. M.V.  -  38. M.V. LOKI FS

 

2 : 1

40.

17:50

 SC. HÍRÖS-ÉP37. M.GY.  -  38. M.GY. HOFS DEBRECEN

 

0 : 6

 

 

SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLTALÁNOS ISKOLA

 

 

17.

09:00

SZOLNOKI MÁV UFC  - TÖRÖKSZENTMIKLÓSI F.C.

C

1 : 1

18.

09:22

JÁSZBERÉNYI SE  -  MTK MÉSZÖLY FS

C

0 : 1

19.

09:44

HOFS DEBRECEN  -  RENDŐR TE

D

6 : 0

20.

10:06

BÉKÉSCSABAI UFC  -  SC. HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT

D

2 : 3

21.

10:28

MTK MÉSZÖLY FS  -  SZOLNOKI MÁV UFC

C

2 : 0

22.

10:50

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI F.C.  -  JÁSZBERÉNYI SE

C

0 : 2

23.

11:12

SC. HÍRÖS-ÉP KECDSKEMÉT  -  HOFS DEBRECEN

D

1 : 1

24.

11:34

RENDŐR TE  -  BÉKÉSCSABAI UFC

D

1 : 1

25.

11:56

SZOLNOKI MÁV UFC  -  JÁSZBERÉNYI SE

C

2 : 3

26.

12:18

TÖRÖKSZENTMIKLÓSI F.C.  -  MTK MÉSZÖLY FS

C

2 : 3

27.

12:40

HOFS DEBRECEN  -  BÉKÉSCSABAI UFC

D

3 : 0

28.

13:02

SC. HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT  -  RENDŐR TE

D

2 : 0

29.

13:24

MTK MÉSZÖLY FS C-1  -  D-4 RENDŐR TE

 

4 : 0

30.

13:46

 JÁSZBERÉNYI SE C-2  -  D-3 BÉKÉSCSABAI UFC

 

1 : 2

31.

14:08

 SZOLNOKI MÁV UFC C-3  -  D-2 SC. HÍRÖS-ÉP

 

3 : 3
(1 : 2)

32.

14:30

 TÖRÖKSZENTMIKLÓS C-4  -  D-1 HOFS DEBRECEN

 

1 : 8

 

 

A 29. 30. 31. 32. MÉRKŐZÉS GYŐZTESEI RÁKÓCZIFALVÁN FOLYTATJÁK A NEGYEDDÖNTŐ MÉRKŐZÉSEIVEL A TORNÁT!!!

 

 

18:00   EREDMÉNYHIRDETÉS

  1. HOFS DEBRECEN
  2. SC. HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT
  3. MTK MÉSZÖLY FS
  4. LOKI FS DEBRECEN
  5. SZENTES JUNIOR F.C.
  6. BÉKÉSCSABAI UFC
  7. SZANDA FS
  8. OMTK-ULE 1913
  9. SZOLNOKI MÁV UFC
  10. SÜLYSÁPI GYEREKFOCI SE
  11. MONOR SE
  12. PUSZTAFÖLDVÁRI F.K.
  13. NKSE JÁSZBERÉNY
  14. JÁSZBERÉNYI SE
  15. RENDŐR TE
  16. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI F.C.

A TORNA LEGJOBB JÁTÉKOSA: FARKAS BENJÁMIN (MTK MÉSZÖLY FS)
A TORNA LEGEREDMÉNYESEBB JÁTÉKOSA: VIDNYÁNSZKI MÁTYÁS (HOFS DEBRECEN)
A TORNA LEGJOBB KAPUSA: JELEN BENCE (S.C. HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT)
A LEGJOBB TELJESÍTMÉNYT NYÚJTÓ HAZAI JÁTÉKOS: HALICSKU GÁBOR (SZANDA FS)

 


XI. KOLLÁTH BÉLA EMLÉKTORNA 
ABONY VÁROSI SPORTCSARNOK U-92014.
FEBRUÁR 23.
msz. A. csoport B. csoport C. csoport
1. KID FC Abony I. KID FC Abony II. Szentesi Farkasok
2. Lurkó Focimánia FK. Jászárokszállási VSE Törökszentmiklósi FC
3. Jászapáti FK Rákóczifalva KSE Rendőr TE
4. Szanda FS Monor SE Békécsabai Előre 1912
EREDMÉNYEK
1. 8.00-8.15 KID FC Abony I. Lurkó Focimánia FK      :      1. forduló
2. 8.18-8.33 Jászapáti FK Szanda FS      :     
3. 8.35-8.50 KID FC Abony II. Jászárokszállási VSE      :     
4. 8.52-9.07 Rákóczifalva KSE Monor SE      :     
5. 9.10-9.25 Szentesi Farkasok Törökszentmiklósi FC.      :     
6. 9.28-9.43 Rendőr TE Békécsabai Előre 1912      :     
7. 9.45 - 10.10 Lurkó Focimánia FK. Jászapáti FK      :      2. forduló
8. 10.02 - 10.17 Szanda FS KID FC Abony I.      :     
9. 10.20 - 10.35 Jászárokszállási VSE Rákóczifalva KSE      :     
10. 10.37 - 10.52 Monor SE KID FC II.      :     
11. 10.55 - 11.10 Törökszentmiklósi FC. Rendőr TE      :     
12. 11.12 - 11.27 Szentesi Farkasok Békécsabai Előre 1912      :     
13. 11.30-11.45 Szanda FS Lurkó FK      :      3. forduló
14. 11.47-12.02 Jászapáti FK KID FC Abony I      :     
15. 12.05-12.20 Monor SE  Jászárokszállási VSE      :     
16. 12.22-12.37 Rákóczifalva KSE KID FC. Abony II.      :     
17. 12.40-12.55 B.csabai Előre 1912 Törökszentmiklósi FC.      :     
18. 13.07-13.22 Rendőr TE Szentesi Farkasok      :     
 
19. 13.25-13.40 KID FC. I. KID FC II.      :      rájátszás 1.
20. 13.42-13.57 MONOR SE  SZENTESI F.      :     
21. 14.00-14.15 RENDŐR TE SZANDA FS      :     
22. 14.17-14.32 JÁSZAPÁTI FK. RÁKÓCZIFALVA      :     
23. 14.35-14.50 JÁSZÁROKSZÁLLÁS BÉKÉSCSABAI ELŐRE      :     
24. 14.52-15.07 TÖRÖKSZENTMIKLÓS LURKÓ F.K.      :     
25. 15.10-15.25 KID FC. ABONY I. BÉKÉSCSABAI ELŐRE      :      rájátszás 2.
26. 15.27-15.42 MONOR SE TÖRÖKSZENTMIKLÓS      :     
27. 15.45-16.00 RENDŐR TE  JÁSZAPÁTI FK.      :     
 
28. 16.02-16.17 KID FC. ABONY  I.  TÖRÖKSZENTMIKLÓS      :      döntő
29. 16.20-16-35 KID FC. ABONY I.  JÁSZAPÁTI FK.      :     
30. 16.37-16.52 TÖRÖKSZENTMIKLÓS JÁSZAPÁTI FK.      :     
        17:00-17:30 Eredményhirdetés
1. KID FC ABONY I. GÓLKIRÁLY 11 G. BARNA MÁTÉ  ABONY KID FC. I.
2. TFC LEGJOBB JÁTÉKOS FÖLDI ATTILA T.F.C.
3. JÁSZAPÁTI FK. LEGJOBB KAPUS VARGA ZOLTÁN JÁSZAPÁTI FK.
4. RENDŐR TE LEGJOBB HAZAI  PINTÉR ATTILA  SZANDA FS
5. MONOR SE
6. B.CSABAI ELŐRE
7. JÁSZÁROKSZÁLLÁS
8. LURKÓ FOCIMÁNIA
9. KID FC. ABONY II.
10. RÁKÓCZIFALVA
11. SZANDA FS
12. SZENTESI F.

 


XI. KOLLÁTH BÉLA EMLÉKTORNA

SORSOLÁSA U-10 ÉVES KOROSZTÁLY

2014.02.22. RÁKÓCZIFALVA és SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLT. ISKOLA


         „A" csoport                        „B” csoport                         „C” csoport
Rákóczifalva KSE                   Szanda Focisuli SE                    Szolnoki MÁV UFC
SC. Hírös-Ép                  Szentesi Junior F.C.                   Jászapáti F.K.
OMTK-ULE 1913.                  Szarvasi F.C.                            KLC-KTE
Rendőr TE                      Gyulai Termál                     NKSE Jászberény            
Loki FS Debrecen

A-B csoport Rákóczifalva, C csoport Szolnok, Szent-Györgyi Albert Ált.I.


Ssz.

Kezdés

Mérkőző csapatok

Csop.

Eredmény

01.

09:00

RÁKÓCZIFALVA KSE  -  SC. HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT

A

0 : 2

02.

09:23

SZANDA FOCISULI SE  -  SZENTESI JUNIOR F.C.

B

0 : 4

03.

09:45

OMTK-ULE 1913  -  RENDŐRT TE

A

0 : 4

04.

10:08

SZARVASI F.C.  -  GYULAI TERMÁL FC

B

0 : 2

05.

10:30

SC. HÍRÖS-ÉP  -  OMTK-ULE 1913

A

0 : 0

06.

10:53

RENDŐR TE  -  RÁKÓCZIFALVA KSE

A

5 : 0

07.

11:15

SZARVASI FC.  -  SZANDA FOCISULI SE

B

1 : 0

08.

11:38

SZENTESI JUNIOR  -  GYULAI TERMÁL FC.

B

3 : 2

09.

12:00

SC. HÍRÖS-ÉP  -  RENDŐR TE

A

1 : 0

10.

12:23

RÁKÓCZIFALVAI KSE  -  OMTK-ULE 1913

A

1 : 7

11.

12:45

GYULAI TERMÁL FC.  -  SZANDA FOCISULI SE

B

2 : 0

12.

13:13

SZARVASI FC.  -  SZENTESI JUNIOR

B

0 : 2

13.

13:35

RÁKÓCZIFALVA A-4  -  B-1 SZENTESI JUNIOR

 

1 : 2

14.

13:58

OMTK-ULE 1913 A-3  -  B-2 GYULAI TERMÁL

 

2 : 1

15.

14:20

RENDŐR TE A-2  - B-3 SZARVASI F.C.

 

3 : 1

16.

14:45

SC. HÍRÖS-ÉP A-1  -  B-4 SZANDA FS

 

2 : 1

 

 

SZOLNOK, SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLTALÁNOS ISKOLA (Szolnok, Széchenyi krt. 22.)

 

 

17.

09:00

SZOLNOKI MÁV UFC  -  JÁSZAPÁTI F.K.

C

3 : 0

18.

09:25

KLC-KTE  -  NKSE JÁSZBERÉNY

C

8 : 0

19.

09:50

LOKI FS DEBRECEN  -  SZOLNOKI MÁV UFC

C

0 : 5

20.

10:15

JÁSZAPÁTI F.K.  -  KLC-KTE

C

0 : 5

21.

10:40

NKSE JÁSZBERÉNY -  LOKI FS DEBRECEN

C

0 : 1

22.

11:05

SZOLNOKI MÁV UFC  -  KLC-KTE

C

1 : 2

23.

11:30

LOKI FS DEBRECEN  -  JÁSZAPÁTI F.K.

C

1 : 2

24.

11:55

NKSE JÁSZBERÉNY  -  SZOLNOKI MÁV UFC

C

0 : 1

25.

12:20

KLC-KTE  -  LOKI FS DEBRECEN

C

8 : 0

26.

12:45

JÁSZAPÁTI F.K.  -  NKSE JÁSZBERÉNY

C

3 : 1

 

 

A LEGJOBB 8-BA JUTOTT CSAPATOK RÁKÓCZIFALVÁN FOLYTATJÁK !

 

 

27.

15:15

SZENTESI JUNIOR 13. M.GY.  -  C-4 LOKI FS

 

0 : 1

28.

15:40

OMTK-ULE 1913 14. M.GY.  -  C-2 SZOLNOKI MÁV

 

1 : 3

29.

16:05

RENDŐR TE 15. M.GY.  -  C-3 JÁSZAPÁTI FK.

 

1 : 2

30.

16:30

SC. HÍRÖS-ÉP 16. M.GY.  -  C-1 KLC-KTE

 

0 : 3

31.

16:55

LOKI FS  27. M.GY.  -  29. M.GY. JÁSZAPÁTI FK.

 

0 : 3

32.

17:20

SZOLNOKI MÁV 28. M.GY.  -  30. M.GY. KLC-KTE

 

2 : 0

33.

17:45

LOKI FS 31. M.V.  -  32. M.V. KLC-KTE

 

1 : 3

34.

18:10

JÁSZAPÁTI 31 M.GY.  -  32. M.GY. SZOLNOKI MÁV

 

1 : 2

18:30   EREDMÉNYHIRDETÉS

  1. SZOLNOKI MÁV UFC
  2. JÁSZAPÁTI FK.
  3. KLC-KTE
  4. LOKI FS DEBRECEN
  5. RENDŐR TE
  6. SZENTESI JUNIOR
  7. OMTK-ULE 1913
  8. SC. HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT
  9. GYULAI TERMÁL F.C.
  10. SZARVASI F.C.
  11. SZANDA FS
  12. RÁKÓCZIFALVA KSE
  13. NKSE JÁSZBERÉNY

A torna legeredményesebb játékosa: Kovács Ádám KLC-KTE 12 gól
A torna legjobb mezőnyjátékosa: Pelles Patrik Szolnoki MÁV UFC
A torna legjobb kapusa: Vágó Csanád Jászapáti F.K.
A legjobb teljesítményt nyújtó hazai játékos: Tárnai Bálint

 

XI. KOLLÁTH BÉLA EMLÉKTORNA
SORSOLÁSA U-11 ÉVES KOROSZTÁLY
2014.02.15. RÁKÓCZIFALVA, SZOLNOK SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLT. ISKOLA (Szolnok, Széchenyi krt. 22.)
és Tiszaföldvár Ószőlő, Fő út 3.

„A" csoport                          „B” csoport
LURKÓ FOCIMÁNI F.K.              SZANDA FS 2004
SZANDA FOCISULI 2003             JÁSZBERÉNYI SE
SZENTESI FARKASOK          SZENTESI JUNIOR
JÁSZÁROKSZÁLLÁSI VSE         ARANYSZARVAS SE
F.C. DUMBRAVITA
„C” csoport                          „D” csoport
SZOLNOKI MÁV „A”               SZOLNOKI MÁV „B”
KID F.C. ABONY                     SZENTMIKLÓSI FS
NKSE JÁSZBERÉNY                 MTK-MESZÖLY FS
KARCAG SE                       LOKI FS DEBRECEN
„E” csoport
RENDŐR TE SZEGED
SZARVASI FC
SC. HÍRÖS-ÉP I.
SC. HÍRÖS-ÉP II.
OMTK-ULE 1913
A-B csoport Rákóczifalva, C-D csoport Szolnok, Szent-Györgyi Albert Á.I.
E csoport Tiszaföldvár , Ószőlői Általános Iskola, Fő út 3 sz.


Ssz.

Kezdés

Mérkőző csapatok

Csop.

Eredmény

01.

08:00

LURKÓ FOCIMÁNI F.K.  -  SZANDA FS 2003

A

0 : 6

02.

08:28

SZANDA FS 2004  -  SZANDA FS V.k.

B

1 : 2

03.

08:50

SZENTESI JUNIOR  -  ARANYSZARVAS SE

B

0 : 1

04.

09:18

SZENTESI FARKASOK  -  JÁSZÁROKSZÁLLÁSI VSE

A

0 : 3

05.

09:45

FC DUMBRAVITA  -  SZANDA FS 2004

B

1 : 2

06.

10:07

SZANDA FS V.k..  -  SZENTESI KUNIOR

B

0 : 1

07.

10:30

JÁSZÁROKSZÁLLÁSI VSE  -  SZANDA FS 2003

A

0 : 3

08.

10:58

SZENTESI FARKASOK  -  LURKÓ FOCIMÁNI F.K.

A

3 : 9

09.

11:25

ARANSZARVAS SE  -  FC DUMBRAVITA

B

4 : 1

10.

11:47

SZANDA FS 2004  -  SZENTESI JUNIOR

B

1 : 0

11.

12:20

FC DUMBRAVITA  -  SZANDA FS V.k.

B

0 : 2

12.

12:42

SZANDA FS 2003  -  SZENTESI FARKASOK

A

10 : 0

13.

13:10

LURKÓ FK  -  JÁSZÁROKSZÁLLÁSI VSE

A

2 : 2

14.

13:38

ARANYSZARVAS SE  -  SZANDA FS 2004

B

0 : 0

15.

14:00

FC DUMBRAVITA  -  SZENTESI JUNIOR

B

2 : 2

16.

14:22

SZANDA FS V.k.  -  ARANYSZARVAS SE

B

0 : 1

39

14:45

SZENTESI FARKASOK A-4  -  B-4  FC. DUMBRAVITA

Hely-osztó

2 : 3

40

15:08

 SZANDA FS 2003 A-1  -  B-3 SZENTESI JUNIOR

 

3 : 2

41

15:30

 LURKÓ FOCIMÁNIA A-2  -  B-2 SZANDA FS 2004

 

0 : 2

42

15:52

 JÁSZÁROKSZÁLLÁS A-3  -  B-1 ARANYSZARVAS

 

1 : 3

   

SZENT-GYÖRGYI ALBERT ÁLTALÁNOS ISKOLA ,
SZOLNOK, SZÉCHENYI KRT. 22.

   

17.

08:30

SZOLNOKI MÁV UFC I.  -  KID FC. ABONY

C

8 : 0

18.

08:58

SZOLNOKI MÁV UFC II.  -  SZENTMIKLÓSI FS

D

1 : 0

19.

09:26

KARCAG SE  -  NKSE JÁSZBERÉNY

C

1 : 5

20.

09:54

MTK-MÉSZÖLY FS  -  LOKI FS DEBRECEN

D

0 : 1

21.

10:22

KARCAG SE  -  SZOLNOKI MÁV UFC I.

C

0 : 3

22.

10:50

NKSE JÁSZBERÉNY  -  KID FC ABONY

C

1 : 2

23.

11:18

SZENTMIKLÓSI FS  -  LOKI FS DEBRECEN

D

1 : 1

24.

11:46

MTK-MÉSZÖLY FS  -  SZOLNOKI MÁV UFC II.

D

3 : 0

25.

12:14

SZOLNOKI MÁV UFC I.  -  NKSE JÁSZBERÉNY

C

0 : 0

26.

12:42

KID FC ABONY  -  KARCAG SE

C

3 : 2

27.

13:10

LOKI FS DEBRECEN  -  SZOLNOKI MÁV UFC II.

D

1 : 1

28.

13:38

SZENTMIKLÓSI FS  -  MTK MÉSZÖLY FS

D

0 : 4

43.

14:06

 KARCAG SE C-4  -  D-4 SZENTMIKLÓSI FS

Hely-
osztó

1 : 4

44.

14:34

 SZOLNOKI MÁV „A” C-1  -  D-3 SZOLNOKI MÁV  „B”

 

4 : 0

45.

14:56

 KID FC ABONY C-2  -  D-2 LOKI FS DEBRECEN

 

1 : 2

46.

15:18

 NKSE JÁSZBERÉNY C-3  - D-1 MTK-MÉSZÖLY FS

 

0 : 1

         
   

TISZAFÖLDVÁR, ÓSZÓLŐI ÁLTALÁNOS ISKOLA
TISZAFÖLDVÁR ÓSZÓLŐ, FŐ ÚT 3.

   

29.

09:30

SZARVASI FC  -  SC.HÍRÖS-ÉP I.

E

0 : 0

30.

10:00

SC. HÍRÖS-ÉP II.  -  OMTEK-ULE 1913

E

7 : 0

31.

10:30

RENDŐR TE  SZEGED  -  SZARVASI FC.

E

0 : 2

32.

11:00

SC. HÍRÖS-ÉP I. -  SC. HÍRÖS-ÉP II.

E

0 : 2

33.

11:30

OMTK-ULE 1913.  -  RENDŐR TE SZEGED

E

4 : 2

34.

12:00

SZARVAS FC.  -  SC. HÍRÖS-ÉP II.

E

0 : 4

35.

12:30

RENDŐR TE SZEGED  -  SC. HÍRÖS-ÉP I.

E

0 : 3

36.

13:00

OMTK-ULE 1913  -  SZARVAS FC.

E

1 : 1

37.

13:30

SC. HÍRÖS-ÉP II. -  RENDŐR TE SZEGED

E

5 : 0

38.

14:30

SC. HÍRÖS-ÉP I.  -  OMTK-ULE 1913

E

0 : 1

   

A LEGJOBB 8-BA JUTOTT CSAPATOK
RÁKÓCZIFALVÁN FOLYTATJÁK A TORNÁT

   

47.

16:15

 SZANDA FS 2003 40. M.GY.  -  E-2 OMTK-ULE 1913

 

0 : 2

48.

16:40

 SZAND AFS 2004 41. M.GY.  -  44. M.GY. SZO. MÁV I.

 

1 : 1
(1:3)

49.

17:05

 ARANSZARVAS 42. M.GY.  -  45. M.GY. LOKI FS

 

0 : 4

50.

17:30

 SC. HÍRÖS-ÉP E-1  -  46. M.GY. MTK-MÉSZÖLY FS

 

1 : 0

51.

17:55

 OMTK-ULE 1913 47. MGY.  -  49. M.GY. LOKI FS

 

2 : 2
(6 : 5)

52.

18:20

  SZOLNOKI MÁV  I. 48.MGY.-50.M.GY. SC. HÍRÖS-ÉP

 

2 : 1

53.

18:45

 LOKI FS DEBRECEN 51. M.V.- 52. M.V. SC. HÍRÖS.ÉP

 

1 : 3

54.

19:10

 OMTK –ULE 1913 51. M.GY.  -  52. M.GY. SZO. MÁV I.

 

1 : 2

        19:30   EREDMÉNYHIRDETÉS

1. SZOLNOKI MÁV UFC I.
2. OMTK-ULE 1913
3. SC. HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT
4. LOKI FS DEBRECEN
5. SZANDA FS 2004
6. MTK-MÉSZÖLY FS
7. SZANDA FS 2003
8. ARANYSZARVAS SE
9. KID FC ABONY
10. SZARVASI FC
11. NKSE-JÁSZBERÉNY
12. LURKÓ FOCIMÁNIA FK.
13. SC. HÍRÖS-ÉP KECSKEMÉT
14. SZENTMIKLKÓSI FS
15. JÁSZÁROKSZÁLLÁSI VSE
16. SZOLNOKI MÁV UFC II.
17. FC DUMBRAVITA
18. SZENTESI JUNIOR
19. SZENTESI FARKASOK
20. KARCAG SE
21. RENDŐR TE
22. SZANDA FS „C” (VERSENYEN KÍVÜL)

A torna legeredményesebb játékosa: Pribély Gábor Szanda FS (8 gól)
A torna legjobb kapusa: Már Balázs (Loki FS Debrecen)
A torna legjobb mezőnyjátékosa: Csinger Márk (Szolnoki MÁV UFC I.)
A legjobb teljesítményt nyújtó hazai játékos: Tornyi Zita (Szanda FS)


XI. KOLLÁTH BÉLA EMLÉKTORNA
SORSOLÁSA U-12 ÉVES KOROSZTÁLY
2014.02.08. RÁKÓCZIFALVA

                       „A" csoport                                       „B” csoport

                      Szanda FS                                    Szolnoki MÁV UFC

                     Szajol KLK                                     Rákóczifalva KSE

                     Szentesi Junior                                     OMTK-ULE 1913.

                     Csep-Gól FC.                                         Szanda FS 2003

                   Tisza Volán S.C.                                    Loki FS Debrecen    

Ssz.

Kezdés

Mérkőző csapatok

Csop.

Eredmény

01.

08:30

SZANDA FS  -  SZAJOL KLK

A

2 : 1

02.

08:52

SZOLNOKI MÁV UFC  -  RÁKÓCZIFALVA KSE

B

10 : 1

03.

09:14

SZENTESI JUNIOR  -  CSEP-GÓL FC.

A

0 : 2

04.

09:36

OMTK-ULE 1913.  -  SZANDA FS 2003

B

2 : 0

05.

09:58

TISZA VOLÁN S.C. -  SZANDA FS

A

0 : 2

06.

10:20

SZAJOL KLK  -  SZENTESI JUNIOR

A

3 : 2

07.

10:42

LOKI FS  -  SZOLNOKI MÁV UFC

B

2 : 3

08.

11:04

RÁKÓCZIFALVA KSE  -  OMTK-ULE 1913

B

3 : 4

09.

11:26

CSEP- GÓL FC.  -  TISZA VOLÁN S.C.

A

1 : 0

10.

11:48

SZANDA FS 2003 -  LOKI FS

B

0 : 5

11.

12:10

TISZA VOLÁN S.C.  -  SZAJOL KLK

A

10 : 2

12.

12:32

LOKI FS  -  RÁKÓCZIFALVA KSE

B

14 : 1

13.

12:54

SZANDA FS  -  CSEPGÓL F.C.

A

1 : 0

14.

13:16

SZOLNOKI MÁV UFC  -  SZANDA FS 2003

B

3 : 1

15.

13:38

SZENTESI JUNIOR  -  TISZA VOLÁN S.C.

A

0 : 1

16.

14:00

OMTK-ULE  -  LOKI FS

B

0 : 1

17.

14:22

CSEP-GÓL FC.  -  SZAJOL KLK

A

7 : 0

18.

14:44

SZANDA FS  - SZENTESI JUNIOR

A

4 : 0

19.

15:06

OMTK-ULE 1913.  -  SZOLNOKI MÁV UFC

B

0 : 5

20.

15:28

SZANDA FS 2003  -  RÁKÓCZIFALVA KSE

B

1 : 0

21.

15:50

SZANTES JUNIOR A-5  -  B-5 RÁKÓCZIFALVA KSE

 

3 : 1

22.

16:12

SZANDA FS 2002 A-1  -  B-4 SZANDA FS 2003

 

6 : 0

23.

16:34

CSEP-GÓL F.C. A-2  -  B-3 OMTK-ULE 1913

 

1 : 1

(3:2)

24.

16:56

TISZA VOLÁN S.C. A-3  -  B-2 LOKI FS DEBRECEN

 

2 : 6

25.

17:18

SZAJOL KLK A-4  -  B-1 SZOLNOKI MÁV UFC

 

0 : 3

26.

17:40

SZANDA FS 2002  -    LOKI FS DEBRECEN

 

0 : 0

(2 : 3)

27.

18:02

CSEP-GÓL F.C.  -    SZOLNOKI  MÁV UFC

 

0 : 0

(2 : 1)

28.

18:24

SZANDA FS 2002   -   SZOLNOKI MÁV UFC

 

1 : 0

29.

18:56

CSEP-GÓL F.C.  -  LOKI FS DEBRECEN

 

0 : 2

 

19:15

EREDMÉNYHIRDETÉS

   

1.     LOKI FS DEBRECEN

2.     CSEP-GÓL F.C.

3.     SZANDA FS 2002

4.     SZOLNOKI MÁV UFC

5.     OMTK-ULE 1913

6.     TISZA VOLÁN S.C.

7.     SZANDA FS 2003

8.     SZAJOL KLK

9.     SZENTESI JUNIOR F.C.

10.                       RÁKÓCZIFALVA KSE

A torna legeredményesebb játékosa: CSÖRGŐ RAUL LOKI FS (10 gól)

A torna legjobb játékosa: BALLA MÁTYÁS SZANDA FS 2002

A torna legjobb kapusa: HORTOBÁGYI BENCE CSP-GÓL F.C.

A tornán legjobb teljesítményt nyújtó hazai játékos: DANYI PÉTER Szanda FS